PL EN

Kontakt do działu prasowego


Joanna Bator
pr@anwim.pl
tel.: +48 696 466 443

Najważniejsze informacje
o firmie Anwim

Anwim S.A. to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce i operator najdynamiczniej rozwijającej się sieci stacji paliw MOYA.

Dzięki zdobytym doświadczeniom, profesjonalizmowi i sprawnemu zarządzaniu z sukcesami prowadzimy hurtową sprzedaż oraz dystrybucję paliw na terenie całego kraju. Anwim S.A. to również właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. Wszystkie nasze stacje spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Pod marką MOYA działają nowoczesne i funkcjonalne stacje paliw i sklepy wielobranżowe typu convenience. Na zdecydowanej większości stacji znajduje się koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA.
Jednym z głównych atutów Anwim jest niezawodny system zaopatrzenia, pozwalający na korzystanie z całej infrastruktury logistycznej krajowych dostawców paliw. Zaopatrzenie w połączeniu ze starannie zaplanowaną, nowoczesną strategią umożliwia kompleksową obsługę wszystkich klientów.

Obecnie współpracuje z nami na stałe ponad 700 firm! Zaufaniem obdarzyli nas wielcy gracze – obecne na polskim rynku wielkie koncerny zachodnie oraz mniejsi odbiorcy: stacje benzynowe, firmy transportowe oraz zakłady przemysłowe i produkcyjne.

Aktualności dla prasy

4.03.2022 r.

MOYA dla Ukrainy – współpraca Grupy Kapitałowej Anwim z Polską Akcją Humanitarną

Współpraca GK Anwim z Polską Akcją Humanitarną w ramach pomocy dla Ukrainy. Spółki Anwim i ESPPOL Trade przekazały darowiznę w wysokości 200 tys. zł.
17.01.2022 r.

Tomasz Ciborowski członkiem Rady Nadzorczej Anwim S.A.

Do Rady Nadzorczej Anwim S.A. powołano Tomasza Ciborowskiego, partnera w firmie Enterprise Investors, pełniącej rolę doradczą funduszu Polish Enterprise Funds SCA.
9.12.2021 r.

Korekta skonsolidowanego Sprawozdania Finansowego

Korekta skonsolidowanego Sprawozdania Finansowego

Zapisz się do bazy dziennikarzy

Zapraszamy dziennikarzy, którzy chcą być na bieżąco z aktualnościami wprost ze spółki Anwim S.A. i sieci stacji paliw MOYA, do zarejestrowania się do naszego biuletynu informacyjnego. Biuletyn zapewni najszybszy dostęp do wszystkich informacji z Grupy Kapitałowej Anwim.
* Pola obowiązkowe

Pobierz pliki

Data publikacji
Nazwa pliku
21.09.2021 r.
MOYA zwalnia z teorii
9.09.2021 r.
MOYA stawia na ekologiczną czystość stacji paliw
21.07.2021 r.
W Łodzi została otwarta siódma stacja paliw MOYA
18.10.2021 r.
Andrzej Kondys dołączył do zarządu Anwim S.A.
10.11.2021 r.
Anwim S.A. podpisał umowę warunkową na akwizycję holenderskiej spółki The Fuel Company Holding BV
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.