PL EN

ANWIM S.A. – koncesje

W lipcu 2022 r. Anwim S.A. otrzymał koncesję na obrót paliwami z zagranicą (OPZ).
Podstawowym celem otrzymanych koncesji jest dywersyfikacja źródła zakupu paliw dla dynamicznie rozwijającej się w Polsce sieci stacji paliw MOYA.

Koncesje 

Koncesja na obrót paliwami ciekłymi (OPC)

Koncesja na obrót paliwami ciekłymi pozwala na handel hurtowy oraz detaliczny paliwami ciekłymi w Polsce. Koncesję wydaje Urząd Regulacji Energetyki w formie decyzji. Działalność gospodarcza w zakresie obrotu paliwami ciekłymi może być prowadzona wyłącznie pomiędzy przedsiębiorstwami energetycznymi posiadającymi wymagane koncesje w zakresie wytwarzania i obrotu paliwami ciekłymi.
Koncesja na obrót paliwami ciekłymi z zagranicą (OPZ)

Koncesja na obrót paliwami ciekłymi z zagranicą pozwala na handel hurtowy oraz detaliczny paliwami ciekłymi z zagranicą. Decyzję o przyznaniu koncesji wydaje Urząd Regulacji Energetyki. Działalność gospodarcza w zakresie obrotu paliwami ciekłymi może być prowadzona wyłącznie pomiędzy przedsiębiorstwami posiadającymi wymagane koncesje w zakresie wytwarzania i obrotu paliwami ciekłymi.  
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.