PL EN

Kariera w Anwim
Z nami warto się rozwijać!

W Anwim S.A. pracują ludzie pełni energii, uwielbiający nowe wyzwania. 
W codziennej pracy łączymy talent i pasję z ambicją, by sięgać wyżej.

Nasze zespoły tworzą ludzie, których fascynuje energetyka, biznes, nowoczesne technologie. Szeroki zakres działalności spółki, stwarza możliwość rozwoju w wielu obszarach – sprzedaży, marketingu, finansach, IT, transporcie, logistyce oraz działach odpowiedzialnych za rozwój sieci stacji paliw.
Anwim S.A. to nowoczesne przedsiębiorstwo, które tworzy i dynamicznie rozwija największą, niezależną sieć stacji paliw MOYA. Dołączając do naszego zespołu będziesz mógł uczestniczyć w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która nie boi się wyzwań!

Sprawdź kogo obecnie szukamy i zapraszamy do naszego teamu!

Oferty pracy

Podoba Ci się Anwim S.A. i to co robimy? Wspaniale! Zachęcamy sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj do naszego zespołu. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe i rozwijać posiadane umiejętności – przedstaw nam siebie i pokaż swoją motywację. Stawiamy na stabilne warunki zatrudnienia i pakiet różnorodnych świadczeń. Sprawdź czy możemy wspólnie budować markę MOYA i rozwijać dalej Anwim S.A.         

Praktyki i staże

Rozpocznij swoją karierę w spółce Anwim – zapraszamy na praktyki, staże, programy edukacyjne i mentorskie. Aplikuj na wybrane wydarzenia i wybierz coś dla siebie.

Chcesz rozpocząć swoją karierę w zespole sprzedażowym, ale nie wiesz od czego zacząć. Interesujesz się marketingiem i komunikacją, a świat digitalowy to Twoje naturalne środowisko? Chcesz w przyszłości pracować w przedsiębiorstwie takim jak Anwim? Z przyjemnością wprowadzimy Cię w nasze procesy, działania i projekty – dołącz do naszego zespołu.

Zobacz jak przebiega u nas
proces rekrutacji

Przeczytaj dokładnie opis stanowiska oraz warunki współpracy. Bardzo ważne jest zapoznanie się z wymogami formalnymi podanymi w ogłoszeniu. To jest podstawowe kryterium analizy aplikacji.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obecna będzie osoba z działu HR, która koordynowała cały proces, a także manager z działu lub zespołu, do którego aplikujesz. Zdarza się, że na tym etapie poznajesz swojego przyszłego przełożonego. 
Lubimy dzielić się informacjami o tym, co słychać u nas na co dzień. Jeśli chcesz bliżej poznać Anwim i sieć stacji paliw MOYA, obserwuj nasze profile społecznościowe na portalach takich jak: Facebook, Instagram, czy Linkedin. 

Sprawdź oferty praktyk i pracy i aplikuj online na www.anwim.pl/kariera

Wypełnij formularz aplikacyjny załączając CV i list motywacyjny w PDF.
  • Krok 1
  • Krok 2
  • Krok 3
Selekcja dokumentów

W pierwszej kolejności przeprowadzamy analizę aplikacji pod kątem kluczowych kompetencji na danym stanowisku. Osoby, które w najwyższym stopniu spełniają kryteria formalne, zapraszamy na spotkania.
Rozmowa rekrutacyjna

Spotkania z kandydatami odbywają się stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie lub online. Staramy się, by spotkania były prowadzone w przyjaznej atmosferze. Zależy nam na tym, by poznać dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest ważne dla danej osoby oraz czego oczekuje od nas jako pracodawcy. W zależności od specyfiki stanowiska rozmowa może odbyć się w kilku etapach. Informację o ilości etapów, przekazujemy na pierwszym spotkaniu.
Informacja zwrotna i oferta zatrudnienia

Niezależnie od decyzji, czy dana osoba została zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzyma od nas informację zwrotną. Po zakończeniu procesu rekrutacji, wybranej w czasie rozmów osobie, która w najwyższym stopniu spełnia kryteria formalne, zaproponujemy zatrudnienie. Otrzyma od nas ofertę zatrudnienia, a po zaakceptowaniu warunków, ustalimy czas rozpoczęcia pracy i zaplanujemy program wdrożenia.

Poznaj nas

Firma Anwim S.A. tworzona jest przez zaangażowanych ludzi z pasją. Poznaj historie wybranych pracowników, którzy swoją codzienną aktywnością przyczyniają się do sukcesu spółki.   
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.